Geresnio gyvenimo ateitis neįmanoma be pasyviųjų pajamų! II dalis

07/04/2020

KAIP UŽSITIKRINTI PASYVIĄSIAS PAJAMAS

Pasyvios pajamos - tai pajamos, kurias sugebama gauti nedirbant aktyvaus darbo. Nuo aktyviųjų pajamų jos skiriasi tuo, kad čia savo valandas mes investuojame į turtingesnę ateitį, o ne tik pardavinėjame už duonos kąsnį šiandienai. Tam reikia sukurti mechanizmą, kuris veiktų pats ir kurtų pridėtinę vertę be didesnio tavo įsitraukimo.

Aktyviosios pajamos

Pasyvios pajamos

Iš šono tai gali skambėti sudėtingai ar įtartinai, tačiau iš tikro tokių mechanizmų apstu kiekvieno mūsų kasdienybėje. Pavyzdžiui, įsigydamas būstą, tu automatiškai pasinaudoji nekilnojamojo turto rinkos mechanizmu. Jei NT paklausa auga, automatiškai auga ir tavo turto vertė, nors pats nieko nedarai. Būstą išnuomojęs arba po keliasdešimt metų pardavęs "išsigrynini" savo pasyviąsias pajamas - pinigus, uždirbtus be aktyvaus darbo.

Pasyviosiomis pajamomis galima vadinti ir pinigus, uždirbtus iš indėlio banke, iš investavimo į vertybinius popierius ir įvairius fondus, iš intelektinės nuosavybės pardavinėjimo ir, žinoma, iš nuosavo verslo, kuriame pats esi darbdavys.

Iš pažiūros skamba neblogai, ar ne? Tačiau čia susiduriame su begale problemų, kurios vėlgi neleidžia pasiekti norimo finansinio rezultato:

1. Investavimas į nekilnojamąjį turtą tinka tik tiems, kurie turi didelį pradinį kapitalą, galimybę nuomoti NT ir laukti keliasdešimt metų, kad investicija, esant palankioms sąlygoms, atsipirktų.

2. Investavimas į vertybinius popierius tinka tik tiems, kurie nebijo rizikuoti, turi laisvų pinigų ir žino, kur, kaip ir kada tinkamai investuoti;

3. Indėlio banke prieaugis priklauso nuo palūkanų normos, o ši dažniausiai labai maža ir vos atperka įvairius administravimo mokesčius bei infliacijos sąlygojamą pinigų nuvertėjimą. Kitaip tariant, investuoti reikia daug ir ilgai, o grąža - neaiški ir veikiausiai labai nedidelė.

Dėl aukščiau išvardintų priežasčių vienintelė galimybė stambaus kapitalo neturintiems žmonėms užsitikrinti pasyviąsias pajamas yra TINKLINIS MARKETINGAS. dar vadinamas tinkline rinkodara, daugiapakope rinkodara. Tai gali būti ir  DARBAS NAMUOSE ir kelionėse ar tiesiog po palme.

AKSIOMA NR.2: Jei nesate turtuoliai, patikimiausias teisėtas būdas greičiau praturtėti yra nuosavas verslas.

Versk kitą puslapį "Jei nesi turtuolis, patikimiausias teisėtas būdas greičiau praturtėti yra nuosavas verslas. III dalis"