Tinklinis marketingas gali pakeisti gyvenimą ir užtikrinti ateitį

22/08/2020

Kad būtum tikras ar tinklinis marketingas tau aktualus, atsakyk sau į šiuos 3 klausimus:

1. Ar norėtum padvigubinti mėnesio pajamas ir sukaupti daugiau santaupų?

2. Ar norėtum daugiau laiko skirti šeimai bei laisvalaikio pomėgiams?

3. Ar norėtum sustiprinti savo sveikatą, fizines ir psichologines jėgas?

Jei bent du atsakymai neigiami, toliau tau skaityti neverta, nes patenki į 20% laimingiausių Lietuvos žmonių gretas. O jei bent 2 atsakymai yra teigiami, siūlau skirti 15 minučių, pakeisiančių požiūrį į darbą, į pinigus bei padėsiančių užsitikrinti savo bajorišką ateitį.

Kaip atrodytų tavo kasdienybė, jei turėtum mėgstamą veiklą ir vietoje dabartinio atlyginimo gautum 2 kartus didesnį, o laisvo laiko turėtum 2 kartus daugiau?

Jei niekada sau neuždavei šito klausimo, vadinasi, laikaisi puikiai ir tavo gyvenime nieko keisti nereikia. Tačiau didžiajai daliai žmonių panašūs klausimai neduoda ramybės.

Lietuvoje ši problema dar aktualesnė - nemažai mūsų gyvena tokiomis sąlygomis, kurios Vakarų šalyse įvardijamos kaip "skurdo riba". O tie, kurie siekia situaciją pakeisti, kaip užsidirbti pinigų daugiau, vargsta nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, kartais keliomis pamainomis. Pajamos gal ir padidėja, tačiau kokia tuomet gyvenimo kokybė? Nelieka laiko nei namams, nei artimiesiems, nei asmeniniam tobulėjimui ar juolab pramogoms.

Kuo daugiau darbo - tuo mažiau poilsio. Bet kuo daugiau poilsio - tuo mažesnis uždarbis ir skurdesnis rytojus: štai taip atrodo užburtas ratas, iš kurio 90% darbinio amžiaus žmonių neišsikapsto iki pat pensijinio amžiaus, kada problemų tik dar daugėja...

Aplinkui girdi, kad saujelei laimingųjų vis dėlto KAŽKAIP pasiseka ištrūkti. Giminių palikimas? Įtakingi ir turtingi draugai? Tinklinis marketingas? Investavimas? O kartais net sukčiavimas - kai kas renkasi ir tokius metodus... Apskritai finansinės laisvės patarimų bei juos dalijančių sėkmės mokytojų šiandien daugiau nei mokinių. Tačiau dažniausiai patarimai kainuoja, o mums peršamos greito praturtėjimo priemonės yra susijusios arba su neteisėta veikla, arba su didele rizika.

Rizika yra pagrindinė priežastis, atbaidanti žmones nuo bet kokių naujų į geresnį gyvenimą nukreiptų privačių iniciatyvų. O tinklinis marketingas - tai priešnuodis nuo jos. Čia atskleidžiame konkretų, pasaulio praktikoje puikiai veikiantį būdą visiškai teisėtai užsidirbti pinigų daugiau bei įgyti laisvo laiko, nerizikuojant nieko prarasti. Tai gali būti ir tavo antras šansas, antra alga, antras gyvenimas.