ATSILIEPIMAI

Stebina neišsenkanti Rimvydo energija, nuolatinis noras mokytis, tobulėti. Įspūdingiausia yra tai, kad Rimvydas Bajorinas, ką nors svarbaus sužinojęs iš karto imasi ir veiksmų - 72 val. taisyklę visų pirma pritaiko sau. Tad nenuostabu - ko besiimtų, jam puikiai sekasi.

Aivaras Laukaitis

verslininkas, investuotojas

Tinklinis marketingas išvedė mane į laisvę nuo darbdavio, riboto atlyginimo, ribotų atostogų, išmokė sprendimų priėmimo, daugybės lyderystės aspektų. Pasyvios pajamos leido susikurti kitokį gyvenimą - kokybiškesnį gyvenimą.

Vitalija Pranckaitienė

mitybos specialistė, lektorė

Rimvydo veiklos augimas stebėtinai greitas. Būdamas tikru lyderiu, Rimvydas Bajorinas subūrė sėkmingą komandą. 2013-ųjų Europos konferencijoje Budapešte Rimvydas su žmona Kamile stovėjo ant scenos ir jiems buvo teikiami apdovanojimai už vienos geriausių komandos augimo rezultatus Europoje.

Algirdas Pranckaitis

verslų savininkas, investuotojas

Pirmą kartą išgirdus apie tokį verslo modelį, kaip tinklinis marketingas,  labai nustebau, kad tokie verslai egzistuoja :) Tačiau pradėjus tuo domėtis įsitikinau, kad tokie verslai ne tik egzistuoja, bet ir puikiai veikia.


Vaidas Geraltauskas

statybinių medžiagų verslo savininkas

Su Rimvydu susipažinome 2008 metais Bodo Shafer, trijų dienų, praktiniame, asmeninių finansų valdymo ir investavimo, seminare. Rimvydas Bajorinas geras pavyzdys ir sėkmingas žmogus, kuris sugeba sėkmingai vystyti tarptautinio tinklinio marketingo verslą. Tai žmogus, kuris daugiau daro, o mažai kalba ir savo sėkme dalinasi su kitais.


Marius Jansonas

Finansų ir kreditų valdymo asociacijos prezidentas

Ieškojau, kaip galėčiau papildomai užsidirbti pinigų, nemetant savo mėgstamų darbų. Atradau verslo gidą, kuriame Rimvydas Bajorinas trumpai ir suprantamai atskleidžia patikimą būdą, kaip užsitikrinti saugesnę, turtingesnę ir sveikesnę ateitį. Perskaičiau akimirksniu ir mane užkabino...


Marius Gvildys

svetainių kūrimas, internetinių parduotuvių kūrimas, kaimo turizmo sodybos "Raudonės Fazenda" savininkas