Rimvydas Bajorinas

Tinklinis Marketingas Kitaip 

Rimvydas Bajorinas - verslininkas, investuotojas, tinklinio marketingo praktikas / konsultantas. Porą dešimtmečių tarnavęs teisėsaugos struktūrose jau 22-eji metai, kaip yra versle ir investicijų sektoriuje.

1997 metais atleistas iš darbo priėmė sprendimą, jog dirbti samdomo darbo daugiau nebenori, ir sukūrė sėkmingą kaimo turizmo verslą

Tačiau ilgainiui suprato, jog apsiriboti vos vienu darbu ar vienu pajamų šaltiniu yra tas pats, kas vaikščioti viena koja. Ar greitai ir toli šitaip nueisi? Ar lengvai išlaikysi pusiausvyrą, jei kas stumtelėtų? Tikriausiai, ne. 

Todėl ir pradėjo tinklinį marketingą, kuriame žmonės užsidirba kurdami vartotojų-partnerių bendruomenę, remdamiesi rekomendacijų programa.

Tinklinis marketingas tapo neatsiejama Rimvydo gyvenimo dalimi ir net gyvenimo būdu, kiekvieną mėnesį gali nesukti galvos dėl mažo ar vėluojančio atlyginimo - solidžios pajamos leidžia atsipalaiduoti, mėgautis gyvenimu ir mylimu darbu. O geriausia, kad gali kasdien bendrauti ne tik su artimiausiais - šeima, bet ir kitais nuostabiais žmonėmis - savo komanda, kažkada irgi svarsčiusiais, kaip užsidirbti pinigų.

Pelnyti įvertinimai Lietuvoje ir visoje Europoje Rimvydo nesustabdė, neleido užmigti ant "laurų", o motyvuoja siekti dar daugiau ir nuolat tobulėti.

Tinklinis marketingas - tai ne tik darbas namuose  ar po palme, o ir gyvenimo būdas bei aistra. Visa tai jam teikia didžiausią džiaugsmą, nes kuo daugiau komandoje užaugina laimingų ir sėkmingų žmonių, tuo pats tampa laimingesnis ir sėkmingesnis. 

Rimvydas Bajorinas ir tau, padedant jam ir jo komandai, rekomenduoja susikurti savo verslą be didelių investicijų ir finansinės rizikos, pakeisti savo gyvenimą bei užsitikrinti žymiai saugesnę, sveikesnę ir turtingesnę savo ateitį. Tai gali būti ir Tavo antras šansas, antra alga, antras gyvenimas.

Klausk profesionalo