Nėra geresnės verslo mokyklos, kaip tinklinis marketingas. Rimvydas Bajorinas

Tinklinis marketingas: verslo mokykla ir pensija

Ar įsivaizduoji, kad prie savo dabartinio uždarbio galėtum, kiekvieną mėnesį, papildomai gauti pensiją, kuri būtų didesnė nei keli šimtai ar keli tūkstančiai eurų? Tam, kad gauti tokią pensiją ar sutiktum kibti į mokslus ir po kelerių metų išeiti į pensiją? Išeiti į PENSIJĄ reiškia, kad neprivalai eiti į DARBĄ, nebent pats to norėtum.

Kad būtų galima po kelerių metų išeiti į pensiją ir gauti daugiau nei 50 000 eurų per metus, reikia trokšti mokytis. Kaip kurti savo verslą tinkliniame marketinge galima išmokti per kelis mėnesius, tam skiriant kelias valandas per savaitę. Jeigu manai tik pabandyti ir pažiūrėti, kaip seksis, tai negaišk veltui laiko, nes tam reikia mažiausiai gero pusmečio.

Verslo mokykla, apie kurią rašau, moko, kaip įsitraukti į verslą, kaip pradėti verslą, kaip sukurti verslą, kaip teisingai vystyti ir išvystyti savo verslą, kaip tapti sėkmingu ir džiaugtis savo pensija bei mėgautis gyvenimu. Mano žinios ir daugiametė patirtis rodo, kad nėra geresnės verslo mokyklos, kaip tinklinis marketingas.

Ar žinai bent vieną aukštąją mokyklą, kurią baigęs (-usi) galėtum ankščiau laiko išeiti į pensiją ir gauti daugiau nei 50 000 eurų per metus? Asmeniškai nežinau nei vieno žmogaus, kuris į šį klausimą būtų atsakęs teigiamai. Nėra net nieko panašaus į tokį ar panašų kursą. Čia ir slypi priežastis, kodėl tinklinis marketingas sukelia entuziazmą ir motyvaciją, nes gali visko, ko reikia, išmokti per kelis mėnesius ir po kelių metų išeiti į pensiją.

Ar pameni studijas aukštojoje mokykloje? Kiek sumokėjai už studijas? Ar kol studijavai, kas nors tau už tai mokėdavo pinigus? Jeigu kelis metus studijuojant aukštojoje mokykloje tau niekas už tai nemokėdavo, o vilčių, kad po kelerių metų galėsi išeiti į pensiją, taip pat nebuvo, tai kodėl nerimauji, jog tinklinis marketingas yra ne tau, jog šiame versle per pirmus mėnesius daug nepasieksi ar nepasiseks? Nenusivilk tinkliniu marketingu po pirmų savaičių. Tikriausiai neleistum savo dantų taisyti ar operuoti pirmakursiui studentui, nes rezultatu būtum šokiruotas (-a). Visada prisimink, kad mokaisi tinklinio marketingo verslo mokykloje tam, kad galėtum ankščiau laiko išeiti į pensiją ir mėgautis gyvenimu.

Paklausk advokato, gydytojo ar bet kurios kitos profesijos atstovo, kiek laiko jie dirba kaip profesionalai. Atsakymas bus skaičiuojamas nuo tada, kai jie baigė studijas, o ne nuo pirmosios studijų dienos. Kai paklausi žmogaus, užsiimančio tinkliniu marketingu, kiek laiko jie jau tą daro, laikas būna skaičiuojamas nuo dienos, kai jie užpildė registracijos formą, tapo konsultantais ir verslo partneriais. O teisingas atsakymas turėtų būti skaičiuojamas nuo tada, kai išmoko kurti verslą ir žino tai, ką daro.

Tinklinis marketingas, ką daryti, kad netektų nusivilti

Tinkliniu marketingu nusivilsi tik tada, jei ko nors tikėsies, bet to negausi arba tai nenutiks. Daugelis žmonių pradeda tinklinio marketingo verslą, tikėdamiesi iškart užsidirbti daug pinigų. Pirmiausia reikia baigti mokslus, o tai trunka mažiausiai kelis mėnesius. Palygink tai su studijomis aukštojoje mokykloje ar universitete. Pasimokius kelis mėnesius, dar turės praeiti keli metai, kad būtų galima bent jau pradėti ieškotis darbo. O suradus darbą, koks bus tavo uždarbis?

Tam, kad tinklinio marketingo versle būtum sėkmingas (-a), turi išmokti pats, o tai ko išmokai, turi išmokyti kitus tapti sėkmingais. Tavo komandos nariai turėtų mažiau jaudintis dėl to, kiek jie uždirba ir daugiau dėmesio skirti darbui su žmonėmis. Kuo greičiau jie tai padarys, tuo greičiau taps sėkmingi. Kuo greičiau jie taps sėkmingi, tuo greičiau ir pats tapsi sėkmingesniu. Tinklinis marketingas - tai vieta, kur laimi visi! Prieš pradėdamas (-a) mokyti kitus, turi pats išmokti daryti tai, ką reikia.

Rimtas klausimas rimtai nusiteikusiam žmogui: jeigu kaip priedą prie savo dabartinio uždarbio galėtum papildomai gauti dar kelis šimtus ar kelis tūkstančius eurų per mėnesį, ar sutiktum grįžti į studijas, trunkančias nuo 5 iki 10 valandų per savaitę šešis mėnesius tam, kad sužinotum, kaip tai padaryti?

Ir Tu svajoji, kaip ankščiau laiko išeiti į pensiją ir mėgautis gyvenimu?