Tinklinis Marketingas ir jo paslaptys nuo A iki Z

Tinklinis marketingas - tavo antras šansas, antra alga, antras gyvenimas.

Rimvydas Bajorinas

Tinklinis marketingas:faktai ar nuomonės

Ko gero ir aš, jei neturėčiau daugiametės patirties versle ir solidžios gyvenimiškos patirties, imčiau ir patikėčiau, ką rašo "ekspertai" apie tinklinį marketingą, tinklinę rinkodarą, daugiapakopę rinkodarą...:) Gi jeigu rašo "ekspertai", tai jau čia "faktas" ir tuo aklai tikėk. Tačiau įjunk rankinį, stabtelk akimirkai ir pagalvok: kuo  protingiau ir naudingiau remtis, ar faktais ir patirtimi, ar nuomonėmis?

Faktai visada laimi prieš nuomones ir taškas. Tokių "ekspertų" sapalionių net neverta skaityti, gilintis ir gaišti veltui laiką. Bet jei ir tau rūpi antras šansas, antra alga, antras gyvenimas, o tuo pačiu ir tinklinis marketingas (tinklinė rinkodara, daugiapakopė rinkodara, darbas namuose, verslas be rizikos) pasidomėk apie straipsnių autorius ir užduok bent vieną klausimą: kokių pasiekimų turi šiame versle, kokias gauna mėnesio pajamas ar antrą algą ? 

Įsitikinsi, kad tie autoriai tinkliniame marketinge nei pasiekimų, nei pajamų nei antrų algų neturi. Jie tik girdėjo, kad skamba varpas, bet nežino kur. Nepasikliauk kitų nuomonėmis, susirink visapusišką informaciją. Klausk, analizuok ir vėl klausk, kol gausi visus atsakymus į rūpimus klausimus ir atliksi kruopščią analizę. Po to priimk sau naudingiausią sprendimą. 


Paneigiame mitus apie tinklinį marketingą:

Tinklinis marketingas (tinklinė rinkodara, daugiapakopė rinkodara, darbas namuose, verslas be rizikos) yra lengvas ir garantuotas būdas praturtėti. Tai iš dalies tikrai yra mitas, mat jei tikiesi nieko neveikdamas, neinvestuodamas savo laiko greitai susikrauti turtus - tada taip, ši veikla, greičiausiai, ne tau. Tinklinis marketingas tikrai yra sveikintinas sprendimas, jei tavo pirmalaikis tikslas - ANTRA ALGA.  Ir tik vėliau, kopiant karjeros laiptais į Olimpo viršūnę, atsiranda galimybė gauti, kiekvieną mėnesį, solidžias pasyvias pajamas. Bet kad tai pasiektum turėsi skirti savo laiką, pastangas, veikti nuosekliai, turėti kantrybės ir "užsidegti" tuo, ką darai. Investicija, atsidavimas ir pastangos dabar ilgalaikėje perspektyvoje suteiks galimybę užsitikrinti solidų atlygį. Bet geriausia tai, kad to solidaus atlygio nereikės laukti daugybę metų, kaip tiems, kurie dirba normaliu vadinamą darbą, kurio grąžą gauna po kelių dešimtmečių išėję į pensiją. Ir ta grąža, na sutikime, yra graudžiai juokinga.

Tinkliniame marketinge didelės sumos galimos tik lyderiams. Mitas! Jei žinai, kaip teisingai vystyti tinklinį marketingą, jei tiki tuo, ką darai, jei veiki kryptingai, tuomet ne tik antra alga, bet ir didelės sumos pasiekiamos ir tau. Nesustok, nemesk kelio dėl takelio iškilus pirmiesiems sunkumams. Mokykis, mokykis ir dar kartą mokykis, o tai, ko išmokai mokyk savo komandos narius. Tapk lyderiu, suburk efektyvią komandą ir po kurio laiko galėsi mėgautis savo darbo vaisiais.

Tinklinis marketingas - afera. Mitas! Na, kokia čia afera? Tu turi savo verslą, suburi komandą, kaip ir įprastame versle tik be galvos skausmų! Oficialiai gauni antrą algą ir/ar pasyvias solidžias pajamas. Tad kurioje vietoje čia afera? Tuomet aferomis apipintas kiekvienas verslas, kiekvienas gamintojas, paslaugas teikiančios įmonės...

Tinkliniame marketinge nereikia stengtis kaip pašėlusiam pardavinėti produktus, "kišti" juos vartotojams, eiti į namus, biurus ir siūlyti produkciją. Tinkliniame marketinge pardavinėti prekes nebūtina! Ne... čia svarbiausia santykis su žmonėmis, su savo komanda - jei subursi ją patikimą, efektyviai funkcionuojančią ir būsi jos lyderiu, tinklinis marketingas (tinklinė rinkodara, daugiapakopė rinkodara, darbas namuose, verslas be rizikos) taps ne tik antrą algą ir/ar solidžias pasyvias pajamas generuojančiu darbu, bet ir gyvenimo būdu.

Klaidinga būtų manyti, kad tinklinis marketingas tėra eilinė aktyvioji prekyba. Viena vertus, daugelis žmonių pardavinėti nemoka ir nenori. Kita vertus, šiioje sveitainėje aprašomo metodo esmė - ne pačiam ką nors parduoti, o tinkamai informuoti, rasti partnerius ir kurti savo verslą.

Tinklinis marketingas - antras šansas, antra alga, antras gyvenimas 

Rimvydas Bajorinas nemoko sudėtingų verslo schemų. Jis rekomenduoja tapti ne "visada susirūpinusiais verslininkais", o žmonėmis, turinčiais pajamų šaltinį iš saugaus, malonumą ir sveikatą teikiančio užsiėmimo. 

                REGISTRUOKIS ir gauk žinias, be kurių sėkmė šiame versle neįmanoma